// media & opinie

Przede wszystkim kochamy koty – hodowcami jesteśmy dopiero w drugiej kolejności – dlatego szczególnie ważne są dla nas słowa, które czytamy lub słyszymy od opiekunów naszych kociąt – dziękujemy!

***

„Bardzo mi się podoba sposób, w jaki Pani pisze swoich o kotach, dlatego bardzo chciałabym aby nasze przyszłe kocię pochodziło właśnie z Pani domu (bo tak to widzę – że to dom a nie hodowla). „

/P. Dorota/

    meow   

/P. Veronika/

„Wybrałam Państwa hodowlę bo jako jedyna wydaje mi się profesjonalna.”

/P. Anna/

„Rusori House to hodowcy z pasją. Ogrooomna wiedza o rasie. Mam od nich 2 koty. Zawsze służą poradą, wiem, że otrzymam kompetentną odpowiedź. Zdecydowanie można liczyć na ich pomoc.”

/P. Aneta, Otwock/

„Miałam przyjemność poznać koty z hodowli osobiście i ich właścicielkę również. Koty bajeczne, do pozazdroszczenia. Właścicielka z dużą wiedzą, chętnie odpowiadająca na wszystkie pytania. Czysty profesjonalizm. Gorąco polecam Hodowlę Rusori House – hodowla kotów rasowych SIA / SYS OSH RUS cattery gdyż pasja przeplata się z miłością do kotów.”

/P. Anna, Warszawa/

„Orion od razu poczuł się jak u siebie. Zero stresu. Do nas – pełne zaufanie. Jest grzeczny, bardzo mądry i spał z nami w łożku ;). Dzięki Wam Orionek jest z nami, chcieliście, aby do nas trafił. Dziękujemy!”

/P. Katarzyna z Warszawy/

„Dobro maluszków jest najważniejsze i pewność, że nowi opiekunowie zapewnią mu wszystko czego potrzebuje.”

/Pani M., Poznań/

Aby przeczytać artykuł o kotach syjamskich, kliknij TUTAJ
Jeżeli chcesz poznać historię rasy, TUTAJ możesz dowiedzieć się więcej
Wywiad z nami, który został opublikowany w magazynie „Trzy Koty” przeczytasz TUTAJ
W programie TVP 2 „Pytanie na śniadanie” wraz z prowadzącymi i aktorką, miłośniczką kotów Laurą Samojłowicz próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego kot mruczy? /kliknij w wideo aby obejrzeć/:

 

Plakat Międzynarodowej Wystawy Kotów /WCF, Stowarzyszenie Hodowców Kotów/ w Toruniu – Boyard Freya of Rusori House & Enei of Rusori House /grafika & design: Rafał Tomczak/:

 

Artykuł „Siamese and Oriental breed nowadays” /”La raza siames y la raza oriental””, M.V. Maria Teresa Chaher, criadora de las Razas Siames y Oriental, Asociacion Felina Argentina/, dr. wet. M. Chacher, Buenos Aires, Argentyna:
Nasza hodowla jest członkiem polskiego stowarzyszenia hodowców kotów SHK, będącego członkiem WCF, jednej z trzech największych i najbardziej szanowanych światowych organizacji felinologicznych zrzeszonych w World Cat Congress, członkiem stowarzyszenia polskich kotów PFA, zrzeszonego w federacji FIFE oraz klubu Rolandus CFA. 
Opinie o naszej hodowli można sprawdzić m.in. w naszym klubie SHK pod numerem tel.: Cezary Springer, prezes SHK: +48 533 505 001

Boutique Breeding – Hodowla RUSORI HOUSE *PL spełnia najwyższe standardy  warunków w jakich mieszkają nasi podopieczni, odżywiania  oraz opieki weterynaryjnej. Decydując się na kocięta od nas inwestujesz w pasję, zaangażowanie i miłość które włożyliśmy w hodowlę. Starannie dobieramy koty o najlepszych rodowodach, charakterze i nienagannym zdrowiu, a do wyboru przyszłych opiekunów przywiązujemy najwyższą uwagę:

Zajrzyj też na naszego bloga lub poznaj naszą hodowlę, klikając: